Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Nivela laser DeWalt DCK379D1G
Nivela laser DeWalt DCK379D1G
4 789 Lei/ lună
Pe 12 luni total 57 463 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Număr de lazeri | 2 |
| Distanta de lucru cu receptorul ∅ | 76 m |
| Distanta de lucru fără receptor ∅ | 600 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 10° |
| Precizie de nivelare | 1.5mm |
| Direcția de razele | orizontal, vertical |
| Clasă de protecţie | IP 53 |
| Baterie | baterie |
| Fir | 5/8" |
| Greutate | 2450 g |
| Trepied inclus | da |
| Fir de trepied | 5/8" |
| Înălţimea minimă de trepied | 1070 mm |
| Înălţime maximă de trepied | 1730 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | DeWalt |