Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Nivela laser DeWalt DW089K
Nivela laser DeWalt DW089K
841 Lei/ lună
Pe 12 luni total 10 086 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Puterea laserului | 1 mW |
| Număr de lazeri | 3 |
| Domeniu de lucru | 50 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Precizie de nivelare | ± 0,3 mm/m |
| Baterie | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Timp maxim de operare | 40 ore |
| Fir | 1/4" |
| Greutate | 800 g |
| Dimensiuni | 80x135x145 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |
| Pagina producătorului |