Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Nivela laser DeWalt DW060K
Nivela laser DeWalt DW060K
601 Lei/ lună
Pe 12 luni total 7 213 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Puterea laserului | 1 mW |
| Număr de lazeri | 2 |
| Domeniu de lucru | 15 m |
| Precizie de nivelare | ± 0,2 mm/m |
| Direcția de razele | inainte |
| Clasă de protecţie | IP 53 |
| Baterie | 3 В - 2 х tip С |
| Greutate | 1260 g |
| Dimensiuni | 185x285x95 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |