Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Nivela laser Bosch GCL 25 +BT1
Nivela laser Bosch GCL 25 +BT1
841 Lei/ lună
Pe 12 luni total 10 098 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr de lazeri | 5 |
| Domeniu de lucru | 30 m |
| Distanta de lucru cu receptorul ∅ | 30 m |
| Distanta de lucru fără receptor ∅ | 30 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Precizie de nivelare | ± 0,3 mm/m |
| Baterie | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Timp maxim de operare | 30 ore |
| Fir | 1/4", 5/8" |
| Greutate | 600 g |
| Dimensiuni | 155x56x118 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bosch |
| Pagina producătorului |