Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Nivela laser Bosch PLL 360 Set (0603663001)
Nivela laser Bosch PLL 360 Set (0603663001)
398 Lei/ lună
Pe 12 luni total 4 777 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | cu linii |
| Clasa de laser | 2 |
| Puterea laserului | 1 mW |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Domeniu de lucru | 20 m |
| Distanta de lucru fără receptor ∅ | 20 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Timp pentru măsurare | 4 sec |
| Precizie de nivelare | ± 0,4 mm/m |
| Direcția de razele | orizontal, vertical |
| Baterie | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Timp maxim de operare | 12 ore |
| Fir | 1/4" |
| Greutate | 500 g |
| Dimensiuni | 125x85x70 mm |
| Trepied inclus | da |
| Fir de trepied | 1/4" |
| Înălţime maximă de trepied | 1500 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |