Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Nivela laser DeWalt DCE0811D1R Red
Nivela laser DeWalt DCE0811D1R Red
1 000 Lei/ lună
Pe 12 luni total 11 997 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Lungime de undă | 650 nm |
| Domeniu de lucru | 20 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Precizie de nivelare | ± 0,3 mm/m |
| Direcția de razele | orizontal, vertical |
| Clasă de protecţie | IP 56 |
| Baterie | 9.6-18В acumulator de tip NiCd/NiMH/Li-ion |
| Greutate | 4350 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |