Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Nivela laser Bosch GLL 2-50 + BS 150 (0601063105)
Nivela laser Bosch GLL 2-50 + BS 150 (0601063105)
783 Lei/ lună
Pe 12 luni total 9 401 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | cu linii |
| Clasa de laser | 2 |
| Puterea laserului | 1 mW |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Domeniu de lucru | 20 m |
| Receptor inclus | nu |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Timp pentru măsurare | 4 sec |
| Precizie de nivelare | ± 0,3 mm/m |
| Direcția de razele | orizontal, vertical |
| Clasă de protecţie | IP 54 |
| Baterie | 3 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Timp maxim de operare | 20 ore |
| Fir | 1/4" |
| Greutate | 450 g |
| Dimensiuni | 117x57x89 mm |
| Trepied inclus | da |
| Fir de trepied | 1/4" |
| Înălţimea minimă de trepied | 520 mm |
| Înălţime maximă de trepied | 1470 mm |
| Greutate de trepied | 1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Pagina producătorului |