Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Nivela laser AEG CLG330-K
Nivela laser AEG CLG330-K
Cod produsului:
AEG
551 Lei/ lună
Pe 12 luni total 6 612 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Puterea laserului | 1 mW |
| Lungime de undă | 520 nm |
| Număr de lazeri | 3 |
| Domeniu de lucru | 30 m |
| Distanta de lucru cu receptorul ∅ | 50 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 3° |
| Timp pentru măsurare | 5 sec |
| Precizie de nivelare | ± 0,2 mm/m |
| Direcția de razele | orizontal, vertical |
| Baterie | 3 x AA |
| Fir | 1/4" |
| Greutate | 710 g |
| Specificații suplimentare | suport magnetic inclus |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | AEG |