Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Nivela laser Hitachi HLL50-3
Nivela laser Hitachi HLL50-3
550 Lei/ lună
Pe 12 luni total 6 600 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr de lazeri | 4 |
| Distanta de lucru cu receptorul ∅ | 50 m |
| Distanta de lucru fără receptor ∅ | 10 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 3° |
| Precizie de nivelare | ± 0,2 mm/m |
| Baterie | 3 x AA |
| Fir | 5/8" |
| Greutate | 900 g |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hitachi |