Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierastrău pentru taieri inclina Stanley SM16
| Puterea absorbită | 1650 W |
| Turația în gol | 4800 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 254 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 75 mm |
| Unghiul diagonal (stânga) | 47 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 52 ° |
| Greutatea | 10.5 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stanley |
Produse similare
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-10L
6 948 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 305 DG
19 200 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-8L
5 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-12L
10 700 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 216 L
7 968 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Hammer Flex STL800
2 100 lei
Adaugă în coș