Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierastrău pentru taieri inclina Makita DLS714Z
Fierastrău pentru taieri inclina Makita DLS714Z
2 946 Lei/ lună
Pe 12 luni total 35 354 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Turația în gol | 5700 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 190 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Acumulator | 2x Li-ion / 18 V |
| Diametru alezaj | 20 mm |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 52x300 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° | 52x212 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul de înclinare 45° | 40x212 mm |
| Unghiul diagonal (stânga) | 57 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 47 ° |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
| Greutatea | 13.7 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
Produse similare
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-10L
6 948 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 305 DG
19 200 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-8L
5 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-12L
10 700 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 216 L
7 968 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Hammer Flex STL800
2 100 lei
Adaugă în coș