Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierastrău pentru taieri inclina DeWalt DHS780T2A
Fierastrău pentru taieri inclina DeWalt DHS780T2A
3 406 Lei/ lună
Pe 12 luni total 40 871 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 220 W |
| Turația în gol | 3800 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Acumulator | Li-Ion |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 170 мм |
| Latime de taiere | 244 mm |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 76х345 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° | 44х345 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul de înclinare 45° | 76х244 mm |
| Unghiul diagonal (stânga) | 50 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 60 ° |
| Unghiul de înclinare | 49 ° |
| Laser marker | da |
| Nivelul de zgomot | 102 dB |
| Greutatea | 25 kg |
| Caracteristici și funcții | 470x770x396 |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | DeWalt |
Produse similare
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-10L
6 948 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 305 DG
19 200 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-8L
5 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-12L
10 700 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 216 L
7 968 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Hammer Flex STL800
2 100 lei
Adaugă în coș