Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierastrău pentru taieri inclina DeWalt DW714
Fierastrău pentru taieri inclina DeWalt DW714
751 Lei/ lună
Pe 12 luni total 9 016 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 1650 W |
| Turația în gol | 4600 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 254 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 89 mm |
| Latime de taiere | 130 mm |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
| Greutatea | 13.1 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | DeWalt |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Hammer Flex STL800
2 100 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-12L
10 700 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-8L
5 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 216 L
7 968 lei
Adaugă în coș
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-10L
6 948 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 305 DG
19 200 lei
Adaugă în coș