Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 254 L
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 254 L
Cod produsului:
AEG
922 Lei/ lună
Pe 12 luni total 11 059 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 2000 W |
| Turația în gol | 4500 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 254 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 90 mm |
| Latime de taiere | 305 mm |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 90x305 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° | 50x305 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul de înclinare 45° | 50x215 mm |
| Unghiul diagonal (stânga) | 50 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 50 ° |
| Unghiul de înclinare | 50 ° |
| Nivelul de zgomot | 110 dB |
| Greutatea | 19.5 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | AEG |
| Pagina producătorului |
Produse similare
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-10L
6 948 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 305 DG
19 200 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-8L
5 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-12L
10 700 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 216 L
7 968 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Hammer Flex STL800
2 100 lei
Adaugă în coș