Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierastrău pentru taieri inclina DeWalt DCS727N (DCS727N-XJ)
Fierastrău pentru taieri inclina DeWalt DCS727N (DCS727N-XJ)
2 039 Lei/ lună
Pe 12 luni total 24 469 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Turația în gol | 4300 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 250 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Acumulator | Li-ion 54V |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 90 mm |
| Latime de taiere | 305 mm |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 305x77 mm |
| Unghiul de înclinare | 49 ° |
| Nivelul de zgomot | 112 dB |
| Greutatea | 20.5 kg |
| Caracteristici și funcții | fără baterii și încărcător |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | DeWalt |
Produse similare
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-10L
6 948 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 305 DG
19 200 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-8L
5 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-12L
10 700 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 216 L
7 968 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Hammer Flex STL800
2 100 lei
Adaugă în coș