Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierastrău pentru taieri inclina Hitachi C12RSH2-NS
Fierastrău pentru taieri inclina Hitachi C12RSH2-NS
1 953 Lei/ lună
Pe 12 luni total 23 441 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 1600 W |
| Turația în gol | 4000 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 107 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 107 мм |
| Latime de taiere | 312 mm |
| Greutatea | 30 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hitachi |
Produse similare
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-10L
6 948 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 305 DG
19 200 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-8L
5 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-12L
10 700 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 216 L
7 968 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Hammer Flex STL800
2 100 lei
Adaugă în coș