Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierastrău pentru taieri inclina DeWalt DCS727T2 (DCS727T2-QW)
Fierastrău pentru taieri inclina DeWalt DCS727T2 (DCS727T2-QW)
2 979 Lei/ lună
Pe 12 luni total 35 750 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Turația în gol | 4300 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 250 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Acumulator | Li-ion 54V |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 90 mm |
| Unghiul diagonal (stânga) | 50 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 60 ° |
| Greutatea | 20.5 kg |
| Caracteristici și funcții | 2 baterii și încărcător in set |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | DeWalt |
Produse similare
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-10L
6 948 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 305 DG
19 200 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-8L
5 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-12L
10 700 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 216 L
7 968 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Hammer Flex STL800
2 100 lei
Adaugă în coș