Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierastrău pentru taieri inclina DeWalt DHS780N (DHS780N-XJ)
Fierastrău pentru taieri inclina DeWalt DHS780N (DHS780N-XJ)
2 447 Lei/ lună
Pe 12 luni total 29 365 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Turația în gol | 3800 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Acumulator | Li-ion 54V |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 110 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 76 мм |
| Latime de taiere | 345 mm |
| Unghiul diagonal (stânga) | 60 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 50 ° |
| Unghiul de înclinare | 49 ° |
| Nivelul de zgomot | 100 dB |
| Greutatea | 24.8 kg |
| Caracteristici și funcții | fără baterii și încărcător |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | DeWalt |
Produse similare
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-10L
6 948 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 305 DG
19 200 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-8L
5 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-12L
10 700 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina AEG PS 216 L
7 968 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierastrău pentru taieri inclina Hammer Flex STL800
2 100 lei
Adaugă în coș