Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierăstrău circular Makita Reîncărcabilă DCS553Z
Fierăstrău circular Makita Reîncărcabilă DCS553Z
926 Lei/ lună
Pe 12 luni total 11 107 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Turația în gol | 4200 min‾¹ |
| Alimentare | acumulator |
| Acumulator | Li-ion / 18 V |
| Adancimea de tăiere la 90° | 50.5 mm |
| Diametrul al pânzei | 150 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
| Altele | acumulator, încărcător și case nu sunt incluse |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Verto 52G682
1 121 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Verto 52G684
1 199 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Ryobi RSW1240G
5 200 lei
Adaugă în coș