Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierăstrău circular Makita M5802
Fierăstrău circular Makita M5802
330 Lei/ lună
Pe 12 luni total 3 966 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 1050 W |
| Turația în gol | 4900 min‾¹ |
| Alimentare | cablu |
| Adancimea de tăiere la 90° | 68 mm |
| Adancimea de tăiere la 45° | 45 mm |
| Diametrul al pânzei | 190 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Altele | conectare aspiratorul |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Verto 52G684
1 199 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Verto 52G682
1 121 lei
Adaugă în coș
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Ryobi RSW1240G
5 200 lei
Adaugă în coș