Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierăstrău circular Stanley FatMax FME380K
Fierăstrău circular Stanley FatMax FME380K
367 Lei/ lună
Pe 12 luni total 4 406 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 650 W |
| Turația în gol | 5500 min‾¹ |
| Alimentare | cablu |
| Adancimea de tăiere la 90° | 28.5 mm |
| Diametrul al pânzei | 89 mm |
| Laser | da |
| Greutate | 2.1 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stanley FatMax |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Verto 52G682
1 121 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Verto 52G684
1 199 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Ryobi RSW1240G
5 200 lei
Adaugă în coș