Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierăstrău circular Einhell TC-CS 860 KIT
Fierăstrău circular Einhell TC-CS 860 KIT
143 Lei/ lună
Pe 12 luni total 1 713 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 450 W |
| Turația în gol | 6000 min‾¹ |
| Alimentare | cablu |
| Adancimea de tăiere la 90° | 23 mm |
| Diametrul al pânzei | 85 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 10 mm |
| Greutate | 1.96 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Verto 52G684
1 199 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Verto 52G682
1 121 lei
Adaugă în coș
-2%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Ryobi RSW1240G
5 200 lei
Adaugă în coș