Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierăstrău circular Makita 2704N
Fierăstrău circular Makita 2704N
3 085 Lei/ lună
Pe 12 luni total 37 023 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 1650 W |
| Turația în gol | 4800 min‾¹ |
| Alimentare | cablu |
| Adancimea de tăiere la 90° | 93 mm |
| Adancimea de tăiere la 45° | 64 mm |
| Diametrul al pânzei | 255 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 30 mm |
| Greutate | 35.6 kg |
| Altele | 715х753х344 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Verto 52G682
1 121 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Verto 52G684
1 199 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău circular Ryobi RSW1240G
5 200 lei
Adaugă în coș