Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Mașina de amestecat Start Pro SDM-1650
Mașina de amestecat Start Pro SDM-1650
Este în stoc
Cod produsului:
122 Lei/ lună
Pe 12 luni total 1 465 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | mixer |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1650 W |
| Turația în gol (de mare viteză) | 800 rpm |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 120 mm |
| Greutate | 5.7 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Start Pro |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Hammer Flex UDD600М
863 lei
Adaugă în coș
-19%
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Hammer Flex UDD1050A
1 990 lei
1 610 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol Д-16/1050Р2 (34106)
2 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol Д-16/1050Р2 (34105)
2 035 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat SGS 5099 1600Wt
1 470 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol КМ-60/1000Э (34126)
2 875 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat SGS 5100 1800Wt
1 890 lei
Adaugă în coș