Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Mașina de amestecat Einhell TE-MX 18Li XPWR Solo 18V M14
Mașina de amestecat Einhell TE-MX 18Li XPWR Solo 18V M14
205 Lei/ lună
Pe 12 luni total 2 461 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | mixer |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-lon |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Turația în gol (de mare viteză) | 620 rpm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 100 mm |
| Dimensiuni | 325x293x221 mm |
| Greutate | 1.9 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător in set |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Hammer Flex UDD600М
863 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Hammer Flex UDD1050A
1 610 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol Д-16/1050Р2 (34105)
2 035 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol Д-16/1050Р2 (34106)
2 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol КМ-60/1000Э (34126)
2 875 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Graphite 58G789
3 590 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat SGS 5099 1600Wt
1 470 lei
Adaugă în coș