Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Mașina de amestecat Makita UT1600
Mașina de amestecat Makita UT1600
1 432 Lei/ lună
Pe 12 luni total 17 189 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | mixer |
| Putere | 1800 W |
| Turația în gol (viteză redusă) | 440 rpm |
| Turația în gol (de mare viteză) | 970 rpm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Volumul de amestecare | 80 kg |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 180 mm |
| Greutate | 7.1 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
-19%
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Hammer Flex UDD1050A
1 990 lei
1 610 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Hammer Flex UDD600М
863 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol Д-16/1050Р2 (34106)
2 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Graphite 58G789
3 590 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat SGS 5099 1600Wt
1 470 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol КМ-60/1000Э (34126)
2 875 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Proton ЭМ-1300
1 500 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Graphite 58G787
2 529 lei
Adaugă în coș