Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Mașina de amestecat Hammer Flex UDD1050A
Mașina de amestecat Hammer Flex UDD1050A
Cod produsului:
HAMMER
168 Lei/ lună
Pe 12 luni total 2 016 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | mixer drill |
| Putere | 1050 W |
| Turația în gol (de mare viteză) | 550 rpm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 120 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hammer |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Hammer Flex UDD600М
863 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol Д-16/1050Р2 (34106)
2 075 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat SGS 5099 1600Wt
1 470 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol Д-16/1050Р2 (34105)
2 035 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Graphite 58G789
3 590 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașina de amestecat Interskol КМ-60/1000Э (34126)
2 875 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Graphite 58G787
2 529 lei
Adaugă în coș