Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Polizor de banc Jet JSSG-10 (708015M)
Polizor de banc Jet JSSG-10 (708015M)
Cod produsului:
JET
845 Lei/ lună
Pe 12 luni total 10 143 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 160 W |
| Turația în gol | 150 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 250 mm |
| Diametrul int. al discului | 12 mm |
| Grosime 1 slefuire | 50 mm |
| Grosime 2 slefuire | 30 mm |
| Granulație de 1 slefuire | 220G |
| Dimensiuni | 406x305x330 mm |
| Greutatea | 15 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Jet |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Mașină de ascuțit lanțuri drujbă Elprom EMZ-120
744 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Proton ТЭ-200
750 lei
Adaugă în coș
-8%
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Metabo DS 125 (619125000)
2 090 lei
1 916 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Verto 52G502
740 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Verto 51G450
1 091 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Interskol T-150/150
1 263 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Verto 51G425
695 lei
Adaugă în coș