Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Polizor de banc Verto 51G450
Polizor de banc Verto 51G450
Cod produsului:
VERTO
104 Lei/ lună
Pe 12 luni total 1 252 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 200 W |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 150 mm |
| Diametrul int. al discului | 12.7 mm |
| Dimensiuni | 330x195x215 mm |
| Greutatea | 7.5 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Verto |
Produse similare
-8%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Proton ТЭ-200
750 lei
Adaugă în coș
-8%
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Verto 52G502
740 lei
678 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Jet JSSG-8-M (10000409M)
5 600 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Interskol T-150/150
1 263 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Verto 51G425
695 lei
Adaugă în coș