Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Polizor de banc DWT DS 150 KS
Polizor de banc DWT DS 150 KS
80 Lei/ lună
Pe 12 luni total 964 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 150 W |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametrul int. al discului | 12.7 mm |
| Grosime 1 slefuire | 16 mm |
| Dimensiuni | 300×180×180 mm |
| Greutatea | 5.2 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | DWT |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Mașină de ascuțit lanțuri drujbă Elprom EMZ-120
744 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Proton ТЭ-200
750 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Verto 52G502
740 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Verto 51G450
1 091 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Verto 51G425
695 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Jet JSSG-8-M (10000409M)
5 600 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Interskol T-150/150
1 263 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor de banc Graphite 59G383
3 760 lei
Adaugă în coș