Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Telemetru Bosch PLR 25 EEU (0603672520)
Telemetru Bosch PLR 25 EEU (0603672520)
220 Lei/ lună
Pe 12 luni total 2 645 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | cu laser |
| Domeniul de măsurare min. | 0.05 m |
| Domeniul de măsurare maxim | 25 m |
| Clasă laser | 2 |
| Putere laser | 1 mW |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Precizie de măsurare | ±2 mm |
| Timp de măsurare | 0,5 - 4 sec |
| Greutate | 0.33 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |