Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Telemetru Bosch PLR 50 C (0603672220)
Telemetru Bosch PLR 50 C (0603672220)
245 Lei/ lună
Pe 12 luni total 2 945 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | cu laser |
| Domeniul de măsurare min. | 0.05 m |
| Domeniul de măsurare maxim | 50 m |
| Clasă laser | 2 |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Precizie de măsurare | ±2 mm |
| Timp de măsurare | 0,5 - 4 sec |
| Greutate | 0.13 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Pagina producătorului |