Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Telemetru DeWalt DW033 (24846)
Telemetru DeWalt DW033 (24846)
135 Lei/ lună
Pe 12 luni total 1 623 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | cu laser |
| Domeniul de măsurare min. | 0.15 m |
| Domeniul de măsurare maxim | 30 m |
| Clasă laser | 2 |
| Lungime de undă | 290 nm |
| Precizie de măsurare | ±3 mm |
| Greutate | 0.2 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |