Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Aspirator industrial Karcher WD 1
| Tip de curățare | uscată, umedă |
| Putere | 1000 W |
| Puterea maximă de aspirație | 160 mbar |
| Capacitate recipient | 15 l |
| Tub | 2 piese metalice |
| Dimensiuni | 331x352x461 mm |
| Greutate | 3.7 kg |
| Producător | Karcher |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Hammer Flex PIL50A
4 632 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix GS 3078 PZ 003924
17 856 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix eSwift 1220 HK
4 224 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix uClean 1432 HK
5 280 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Ingco VC14122
1 099 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix AR-1220 EHB
6 624 lei
Adaugă în coș