Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Aspirator industrial Karcher WD 3 Battery Set (1.629-911.0)
Aspirator industrial Karcher WD 3 Battery Set (1.629-911.0)
678 Lei/ lună
Pe 12 luni total 8 142 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip de curățare | uscată, umedă |
| Putere | 300 W |
| Capacitate recipient | 17 l |
| Tub | Furtun |
| Accesorii | duza pentru podea umeda si uscata, pentru spații înguste |
| Dimensiuni | 388x340x503 mm |
| Greutate | 5.2 kg |
| Specificații suplimentare | Alimentat de la un acumulator Lion de 36V (in set este inclus) |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Karcher |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Hammer Flex PIL50A
4 632 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix GS 3078 PZ 003924
17 856 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix eSwift 1220 HK
4 224 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix uClean 1432 HK
5 280 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Ingco VC14122
1 099 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix AR-1220 EHB
6 624 lei
Adaugă în coș