Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Aspirator industrial Karcher WD 3 Premium
Aspirator industrial Karcher WD 3 Premium
245 Lei/ lună
Pe 12 luni total 2 944 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip de curățare | uscată, umedă |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1000 W |
| Puterea maximă de aspirație | 200 mbar |
| Capacitate recipient | 17 l |
| Material carcasă | oţel |
| Tub | 2 piese de plastic |
| Lungime cablu | 4 m |
| Accesorii | duza pentru podea umeda si uscata, pentru spații înguste |
| Dimensiuni | 388x340x525 mm |
| Greutate | 5.8 kg |
| Specificații suplimentare | loc pentru a stoca accesorii, Funcția de suflare |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Karcher |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Hammer Flex PIL50A
4 632 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix GS 3078 PZ 003924
17 856 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix eSwift 1220 HK
4 224 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix AR-1220 EHB
6 624 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Ingco VC14122
1 099 lei
Adaugă în coș