Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Aspirator industrial Karcher T8/1 Classic
Aspirator industrial Karcher T8/1 Classic
292 Lei/ lună
Pe 12 luni total 3 502 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip de curățare | uscată |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1600 W |
| Debit maxim de aer | 47 l/s |
| Capacitate recipient | 8 l |
| Tub | 2 piese de plastic |
| Lungime cablu | 7.5 m |
| Accesorii | spații înguste, mobila moale, podea |
| Dimensiuni | 355x310x350 mm |
| Greutate | 5 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Karcher |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Hammer Flex PIL50A
4 632 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix GS 3078 PZ 003924
17 856 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix eSwift 1220 HK
4 224 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix uClean 1432 HK
5 280 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Ingco VC14122
1 099 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix AR-1220 EHB
6 624 lei
Adaugă în coș