Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Aspirator industrial Makita DVC265ZXU
Aspirator industrial Makita DVC265ZXU
1 135 Lei/ lună
Pe 12 luni total 13 619 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip de curățare | uscată |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 36 V |
| Debit maxim de aer | 30 l/s |
| Puterea maximă de aspirație | 110 mbar |
| Capacitate sac de praf | 2 l |
| Tub | Furtun |
| Dimensiuni | 230х152х373 mm |
| Greutate | 3.9 kg |
| Specificații suplimentare | fără case, baterie și încărcător |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Hammer Flex PIL50A
4 632 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix GS 3078 PZ 003924
17 856 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix eSwift 1220 HK
4 224 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix uClean 1432 HK
5 280 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Ingco VC14122
1 099 lei
1 055 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix AR-1220 EHB
6 624 lei
Adaugă în coș