Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Aspirator industrial Fubag WD3 (38990)
Aspirator industrial Fubag WD3 (38990)
Cod produsului:
FUBAG
226 Lei/ lună
Pe 12 luni total 2 712 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip de curățare | uscată și umedă |
| Putere | 1200 W |
| Puterea maximă de aspirație | 160 mbar |
| Capacitate recipient | 15 l |
| Clasa de praf a filtrului principal | L |
| Tub | 3 piese de plastic |
| Priza p/u scule electrice | nu |
| Lungime cablu | 5 m |
| Accesorii | podea |
| Dimensiuni | 330x330x430 mm |
| Greutate | 5.9 kg |
| Specificații suplimentare | funcție de suflare |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Fubag |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Hammer Flex PIL50A
4 632 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix GS 3078 PZ 003924
17 856 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix eSwift 1220 HK
4 224 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix uClean 1432 HK
5 280 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Ingco VC14122
1 099 lei
1 055 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix AR-1220 EHB
6 624 lei
Adaugă în coș