Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Aspirator industrial Fubag WD4SP (38991)
Aspirator industrial Fubag WD4SP (38991)
Cod produsului:
FUBAG
334 Lei/ lună
Pe 12 luni total 4 009 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip de curățare | uscată, colectarea lichidului |
| Putere | 1400 W |
| Puterea maximă de aspirație | 180 mbar |
| Capacitate recipient | 20 l |
| Tub | telescopic |
| Priza p/u scule electrice | da |
| Lungime cablu | 5 m |
| Accesorii | pentru spații înguste, pentru colectarea apei |
| Dimensiuni | 340x340x520 mm |
| Greutate | 7.8 kg |
| Specificații suplimentare | de colectare a fluidului |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Fubag |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Hammer Flex PIL50A
4 632 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix GS 3078 PZ 003924
17 856 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix eSwift 1220 HK
4 224 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix uClean 1432 HK
5 280 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Ingco VC14122
1 099 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix AR-1220 EHB
6 624 lei
Adaugă în coș