Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Aspirator industrial Graphite 59G608
Aspirator industrial Graphite 59G608
Cod produsului:
GRAPHITE
405 Lei/ lună
Pe 12 luni total 4 857 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip de curățare | uscată, umedă |
| Putere | 1500 W |
| Debit maxim de aer | 40 l/s |
| Puterea maximă de aspirație | 180 mbar |
| Capacitate recipient de apă | 40 l |
| Capacitate recipient | 40 l |
| Tub | telescopic |
| Priza p/u scule electrice | da |
| Lungime cablu | 4 m |
| Accesorii | podea, spații înguste |
| Dimensiuni | 340x640 mm |
| Greutate | 11.2 kg |
| Specificații suplimentare | accesorii furtun de aspirație, duză de podea, duză de margini, 4 roti alergătoare, tub telescopic, sac de praf de hârtie, membrana de spumă, filtru cutat, adaptor, mânerul auxiliar |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Graphite |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Hammer Flex PIL50A
4 632 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix GS 3078 PZ 003924
17 856 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix eSwift 1220 HK
4 224 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Starmix AR-1220 EHB
6 624 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Aspirator industrial Ingco VC14122
1 099 lei
1 055 lei
Adaugă în coș