Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Tractor cu coasă Stiga Tornado 6108 HW (2T1845481/ST1)
Tractor cu coasă Stiga Tornado 6108 HW (2T1845481/ST1)
Cod produsului:
STIGA
9 394 Lei/ lună
Pe 12 luni total 112 727 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tipul motorului | benzină |
| Modelul motorului | ST 650 |
| Puterea | 12100 W |
| Puterea | 16.22 c.p. |
| Tipul de transmisie | hidrostat de picior |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 15 l |
| Tipul combustibilului | benzin |
| Capacitate motorului | 635 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 7 |
| Înălțimea minimă de tăiere | 30 mm |
| Înălțimea maximă de tăiere | 90 mm |
| Lățimea de tăiere | 108 cm |
| Suprafață cultivată recomandată | 7000 m2 |
| Tipul de cuțit | lamă dublă |
| Material cuțit | metal |
| Lumină | da |
| Greutatea | 229 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stiga |
Produse similare
Tractor cu coasă AL-KO R 7-63.8 A (127486)
49 990 lei
Adaugă în coș
Tractor cu coasă AGM LMT 98-19
42 000 lei
Adaugă în coș