Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Tractor cu coasă Stiga Tornado 2098 (2T0510481/ST2)
Tractor cu coasă Stiga Tornado 2098 (2T0510481/ST2)
Cod produsului:
STIGA
4 270 Lei/ lună
Pe 12 luni total 51 238 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tipul motorului | benzină |
| Modelul motorului | ST 350 |
| Puterea | 6500 W |
| Puterea | 8.71 c.p. |
| Tipul de transmisie | Transmisie manuală |
| Numărul de viteze înainte | 5 |
| Numărul de viteze înapoi | 1 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 6 l |
| Tipul combustibilului | benzin |
| Capacitate motorului | 352 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 7 |
| Înălțimea minimă de tăiere | 25 mm |
| Înălțimea maximă de tăiere | 80 mm |
| Lățimea de tăiere | 98 cm |
| Suprafață cultivată recomandată | 4500 m2 |
| Tipul de cuțit | lamă dublă |
| Material cuțit | metal |
| Lumină | da |
| Greutatea | 160 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stiga |
Produse similare
Tractor cu coasă AL-KO R 7-63.8 A (127486)
49 990 lei
Adaugă în coș
Tractor cu coasă AGM LMT 98-19
42 000 lei
Adaugă în coș