Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Set DeWalt DCK2062D2T
Set DeWalt DCK2062D2T
787 Lei/ lună
Pe 12 luni total 9 439 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Numărul de scule | 2 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Светодиодная подсветка | da |
| Șurubelniță de foraj | da |
| Numărul de rotații | 1650 rpm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 13 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Кейс | da |
| Șurubelniță сu percuție | da |
| Tip | cu percuție |
| Alimentare | bateri |
| Baterie | Li-Ion 18 V |
| Max. turații în gol | 2800 min-1 |
| Frecvența percuției | 3200 batai/min |
| Cuplu maximal | 170 Nm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | DeWalt |