Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Set Hitachi KC14DWRCB-2A
Set Hitachi KC14DWRCB-2A
691 Lei/ lună
Pe 12 luni total 8 289 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Numărul de scule | 3 |
| Număr de baterii | 2 |
| Șurubelniță de foraj cu percuție | da |
| Numărul de rotații | 1700 rpm |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 13 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 14.4 v |
| Mașină de înșurubat | da |
| Tip | cu percuție |
| Alimentare | bateri |
| Baterie | Li-Ion 14.4 V |
| Max. turații în gol | 2600 min-1 |
| Frecvența percuției | 3200 batai/min |
| Cuplu maximal | 235 Nm |
| Aspirator portabil | da |
| Tip de curățare | uscat |
| Colectare praf | containere |
| Capacitate recipient | 0.67 l |
| Alimentare | baterie |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hitachi |