Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Mașină de tăiat țiglă Einhell RT-TC 430 U
Mașină de tăiat țiglă Einhell RT-TC 430 U
468 Lei/ lună
Pe 12 luni total 5 617 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | electric |
| Putere | 600 W |
| Turația în gol | 3000 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 180 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Lungimea de taiere maximă | 430 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 25 mm |
| Adâncime de tăiere (45°) | 17 mm |
| Dimensiuni masă | 500x385 mm |
| Dimensiuni | 775x485x335 mm |
| Greutate | 29.8 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Mașină de tăiat țiglă Hammer Wester PLR450 (549384)
742 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașină de tăiat țiglă Norton 70184601110
17 500 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate