Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Mașină de tăiat țiglă Fubag Masterline 6 Star-660 (ML6-660)
Mașină de tăiat țiglă Fubag Masterline 6 Star-660 (ML6-660)
Cod produsului:
FUBAG
793 Lei/ lună
Pe 12 luni total 9 510 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | electric |
| Putere | 900 W |
| Turația în gol | 2800 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 200 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Lungimea de taiere maximă | 660 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 40 mm |
| Material de prelucrare | placi ceramice, piatra |
| Dimensiuni masă | 960x440 mm |
| Dimensiuni | 960х440х530 mm |
| Greutate | 40 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Fubag |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Mașină de tăiat țiglă Hammer Wester PLR450 (549384)
742 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașină de tăiat țiglă Norton 70184601110
17 500 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate