Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Bicicletă Fulger Elevate 24
Bicicletă Fulger Elevate 24
Cod produsului:
FULGER
247 Lei/ lună
Pe 12 luni total 2 969 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | pentru copii |
| Material cadru | oțel |
| Dimensiune cadru | 14,6" |
| Furca | moale |
| Amortizor | furcă frontală, roata din spate |
| Cursa suspensie furca | 50 mm |
| Numărul de viteze | 21 |
| Pinioane | Shimano MF-TZ21 14-28T |
| Angrenaj | Mode 24-34-42T |
| Frână față | la colan (V-Brake) |
| Frână din spate | la colan (V-Brake) |
| Dimensiune roata | 24 " |
| Jante | aluminiu |
| Numele schimbătorului spate | Shimano TX35 |
| Numele schimbătorului față | Shimano TZ30 |
| Manete schimbator | Shimano RS35 |
| Anvelope | Ponely 24x2,35 |
| Greutate | 16,7 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Fulger |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Fussion 24
3 105 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Prime 24
2 467 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Neptun 24
4 845 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Pluton 27.5
3 226 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Apollo 24
4 703 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Warrior 24
3 109 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Discovery 24 (717244101)
2 338 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Warrior 26
3 156 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă copii Chipolino Twister Red (TRKT01505RE)
1 380 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Zero 27.5
3 049 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Prime 20
2 001 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Jupiter 29
8 010 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Saturn 29
4 535 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Urban Cross 24
2 745 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Freestyler 20
2 146 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Street 1.0 26
3 675 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Fussion 27.5
2 782 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Apollo 26
4 731 lei
Adaugă în coș
-8%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Phantom 29
4 872 lei
Adaugă în coș
-13%
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Venus 27.5
5 121 lei
4 455 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Bicicletă Fulger Uranus 29
5 846 lei
Adaugă în coș