Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Suflantă de frunze Hitachi RB40SA-NS
Suflantă de frunze Hitachi RB40SA-NS
244 Lei/ lună
Pe 12 luni total 2 926 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tipul | electric |
| Modul de execuție | pentru mână |
| Funcții | aspirare, suflare |
| Putere | 550 W |
| Volumul maxim de aer | 228 m³/ora |
| Dimensiuni | 220х340х220 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hitachi |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Suflantă de frunze Ryobi RBL42BP
5 999 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Suflantă de frunze Ryobi RBL26BP
3 699 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Suflantă de frunze Hammer VZD2000 501170
1 452 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Suflantă de frunze Ryobi R18TB-0
1 600 lei
Adaugă în coș