Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Semanator manual Rosta COP-1/1 (BAC52-10/5)
Semanator manual Rosta COP-1/1 (BAC52-10/5)
Cod produsului:
ROSTA
13 Lei/ lună
Pe 12 luni total 159 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | manuală |
| Material | oţel |
| Număr de secțiuni | 1 |
| Numărul de aparate de semănat pe secție | 1 |
| Viteza recomandată | 3 km/h |
| Tipul mecanismului de semănat | perii, bucsa |
| Capacitate rezervor semințe | 2 dm3 |
| Diametrul bucsei | 52 mm |
| Numărul de orificii pe bucsa | 10 |
| Diametrul orificiului | 5 mm |
| Dimensiuni | 1300x970x155 mm |
| Producător | Rosta |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Semanator manual Gardena (0420-20)
965 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Semanator manual Gardena XL (0436-20)
2 894 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Semanatoare manuala Vinita
830 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Semanatoare manuala cu un rand Vinita
770 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Semănătoare manuală în două rînduri Vinita
1 250 lei
Adaugă în coș
Semanator manual Rosta COP-1/2 (BPC52/1-24/3)
103 lei
Adaugă în coș
-2%
Semanator manual Rosta COP-1/1 (CHBA96/6)
62 lei
61 lei
Adaugă în coș
Semanator manual Rosta COP-1/1 (BPC27/1-16/3)
66 lei
Adaugă în coș
-91%
Semanator manual Rosta CMK-5 (BPC27/1-10/4)
1 056 lei
98 lei
Adaugă în coș
Semanator manual Rosta CMK-1 (BPC27/1-10/4)
98 lei
Adaugă în coș
-50%
Semanator manual Rosta COP-1/1 (BPC52/1-24/3)
207 lei
103 lei
Adaugă în coș
Semanator manual Rosta COP-1/1 (BAC52-10/3)
127 lei
Adaugă în coș
Semanator manual Rosta CMKK-3 (BPC27/1-10/4)
98 lei
Adaugă în coș
-53%
Semanator manual Rosta COP-1/1 (CHBA96/6)
129 lei
61 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Semănătoare pentru ceapă Vinita
980 lei
Stoc epuizat
Disponibil în 3 rate
Semanator manual Stocker 3916
1 267 lei
Stoc epuizat
Disponibil în 3 rate
Semanator manual Stocker 3916
1 267 lei
Stoc epuizat
Disponibil în 3 rate
Semanatoare manuala Dakard DKD HX-A004
1 200 lei
Stoc epuizat
Disponibil în 3 rate
Semanatoare manuala DKD cu 3 Rinduri
3 800 lei
Stoc epuizat
Disponibil în 3 rate
Semanatoare manuala DKD cu 2 Rinduri
3 200 lei
Stoc epuizat